BIURO TŁUMACZEŃ PAROLA

Targi

W dniach 13-15 marca 2017 r. Biuro Tłumaczeń PAROLA promowało swoje usługi tłumaczeniowe na targach „embedded world” w Norymberdze, w Niemczech.

Targi poświęcone były elektronice i prezentacji nowych rozwiązań dotyczących układów zamkniętych (scalonych), używanych w niemal każdej dziedzinie otaczającej nas rzeczywistości np. w drogownictwie, kolejnictwie, przemyśle samochodowym, itp. Targi zgromadziły blisko tysiąc wystawców z całego świata, wśród których nie zabrakło największych graczy na rynku elektroniki jak np. Microsoft, Intel, ADATA, Lynx, Siemens i wielu innych.
Będący na targach właściciel BT Parola nawiązał liczne kontakty biznesowe z firmami z Japonii, Tajwanu, Niemiec, USA i innych krajów. Rozmowy dotyczyły warunków świadczenia usług tłumaczeniowych, jednak przedstawiciele firm zainteresowani byli również warunkami gospodarczymi w Polsce. Można było również poczuć, że nasz kraj coraz bardziej wchodzi w strefę zainteresowania dużych globalnych producentów elektroniki, z których niektórzy posiadają już oddziały lub przedstawicielstwa w Polsce. Załączone zdjęcia najlepiej obrazują atmosferę oraz rozmach organizacyjny, jakie można było poczuć na targach.

Zobacz również fotoreportaż na naszym faceboku @btparola  .

« Powrót