Walentynki, San Valentino, miłość… a jeśli miłość, to Francja, podobno… . Tak faktycznie, Włosi wiedzą, że to ich święto, wywodzące się jeszcze z czasów pogańskich Cesarstwa Rzymskiego, potem jako katolickie ze Świętym Walentym (San Valentino), obchodzone w środkowych Włoszech (Terni); Brytyjczycy też uważają je za swoje, ponieważ święto zakochanych rozsławił w 18. wieku ich rodak Walter Scott; z kolei, nastawione komercyjnie i konsumpcyjnie centra handlowe, radio i telewizja, poprzez reklamy, promują dzień Św. Walentego do masowej sprzedaży gadżetów walentynkowych innych firm.

Za to my – Biuro Tłumaczeń PAROLA chcemy w Święto Zakochanych ROZDAWAĆ tłumaczenia w niższej cenie. I to nie tylko w dniu potocznych „Walentynek” 14 lutego, ale cały przez tydzień walentynkowy – od 12 do 16 lutego br.! Rabat walentynkowy przysługuje wszystkim klientom -indywidualnym i firmowym, na języki „miłości” – włoski i francuski! Całe 10 % mniej w stosunku do stawek z cennika ogólnego naszej firmy!

Świętuj z nami i zamów tłumaczenie zawierające język włoski lub francuski (lub obydwa naraz) w tygodniu pomiędzy poniedziałkiem 12.02., a piątkiem 16.02.2018 r.!

Promocja nie łączy się z przyznanymi wcześniej lub obowiązującymi równolegle.

 
 
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress