Cena za jedną stronę obliczeniową tłumaczenia pisemnego obejmuje:

  • tłumaczenie nieuwierzytelnione (zwykłe): 1 strona = 1800 znaków (ze spacjami) – w naszym biurze tłumaczenie zwykłe obejmuje 1800 znaków ze spacjami, dzięki czemu strona tłumaczenia jest tańsza, w odróżnieniu od wielu biur tłumaczeń oferujących tłumaczenie strony liczącej jedynie 1500 lub 1600 znaków, a zatem mniejszej i tylko pozornie tańszej.
  • tłumaczenie uwierzytelnione (przysięgłe): 1 strona = 1125 znaków (ze spacjami)

Prosimy nie sugerować się wyłącznie stawkami w poniższym cenniku, ponieważ mają one za zadanie jedynie wskazać poziom cen w naszym biurze. Są one konieczne do procesu wyceny, którą wykonamy dla Państwa każdorazowo bezpłatnie. Stawki te będą, przy każdej wycenie, obniżane przez nasze biuro, z uwagi na użycie do wyceny narzędzia wspomagającego wycenę tj. SDL Trados Studio 2017, (które na podstawie pamięci tłumaczeniowej, oraz liczby wyrazów powtarzających się w zakresie od 50 do 100% będzie obniżać ww. stawkę). Prosimy, zatem o przesłanie dokumentu / tekstu do tłumaczenia, abyśmy mogli go wycenić. Chcielibyśmy jeszcze raz podkreślić, że wykonana przez nas wycena na konkretnym tekście, obniża faktyczny koszt tłumaczenia o kilkanaście – kilkadziesiąt procent w stosunku do przeliczenia według podanej stawki za tłumaczenie jednej strony. Obniżka stawki jest jednak podyktowana każdorazowo strukturą tekstu.Zatem, porównywanie niżej podanych stawek z cennikami innych biur tłumaczeń, jest trudne do wykonania i faktycznie, bezcelowe.

Kliknij na ten link, jeśli chcesz zobaczyć orientacyjne stawki.

WYJAŚNIENIA DOTYCZĄCE WYKONYWANIA TŁUMACZEŃ

Zlecenia mogą być wykonywane w trybie:

  • standardowym – stosujemy zniżki: 4% dla tłumaczeń od 21 do 50 stron obliczeniowych, 7% – od 51 stron wzwyż;
  • ekspresowym, nie pobieramy dodatkowo za tzw. ekspres przy tłumaczeniach zwykłych – obowiązuje jedna stawka, jak za tłumaczenie zwykłe. Pobieramy, natomiast za ekspres (tłumaczenie wykonane w tym samym dniu) przy tłumaczeniach przysięgłych – +50% stawki.
 
 
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress