Tłumacze, którzy chcą zgłosić swoją chęć podjęcia pracy jako freelancer w naszym biurze, proszeni są o przesyłanie swoich aplikacji – CV w języku polskim, na adres: praca@parola.com.pl

Dodatkowo, w razie chęci nawiązania współpracy w zakresie tłumaczeń, proszę o przesłanie swoich danych poprzez wypełnienie formularza DANE TŁUMACZA , abyśmy mogli wprowadzić Pani / Pana dane do naszej bazy tłumaczy. Proszę również o podpisanie i przesłanie jako skan (a następnie pocztą tradycyjną) dokumentu Zgoda zatrudnionego RODO zawierającego klauzulę związaną z przepisami dotyczące ochrony danych osobowych. Przesyłam również dokument informacyjny “informacja – RODO” w celu zapoznania się z aktualnym stanem, jeśli chodzi o ochronę danych osobowych w BT PAROLA.

Współpracujemy z tłumaczami działającymi na podstawie umowy o dzieło. Preferujemy jednak współpracę z tłumaczami prowadzącymi działalność gospodarczą i wystawiającymi faktury. Nie współpracujemy, natomiast, z osobami działającymi na podstawie działalności nierejestrowanej, (która możliwa jest w Polsce od 1 maja 2018 r.).

Preferujemy współpracę, w ramach tłumaczeń zwykłych (nieprzysięgłych)  z tłumaczami posługującymi się w swojej pracy narzędziami CAT, kompatybilnymi z używanym przez nasze biuro programem SDL Trados Studio 2017.

Faktury

Informuję, że od dnia 20.05.2019 r. faktury wystawione elektronicznie i przesyłane emailowo do BT PAROLA powinny być kierowane na adres: efaktury@parola.com.pl . Jest to jedyna skrzynka, z której faktury elektroniczne będą na pewno pobierane. Faktury przesłane na inne adresy mojego biura mogą nie zostać zauważone i, w konsekwencji nieuregulowane.

Jacek Gurgul, właściciel Biura Tłumaczeń PAROLA

 
 
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress