Online

Zamówienie lub zapytanie ofertowe za pomocą poczty elektronicznej należy przesłać na adres: kontakt@parola.com.pl . Należy dołączyć teksty / dokumenty, a w treści e-maila podać:

  • język docelowy tłumaczenia,
  • rodzaj tłumaczenia (przysięgłe, pisemne, ustne itd.),
  • oczekiwany czas odbioru wykonanego tłumaczenia,
  • dane klienta,

przygotowujemy pisemną wycenę przewidywanego kosztu tłumaczenia (w oparciu o aktualny cennik) oraz określamy czas realizacji zamówienia. Do wykonania tłumaczenia przystępujemy dopiero po otrzymaniu ostatecznego potwierdzenia od klienta, który akceptuje warunki realizacji zamówienia.

Tradycyjne

Zamówienia tradycyjne – należy przyjść do biura osobiście z dokumentami do tłumaczenia. Pracownik dokona wyceny, ustali termin i w razie wątpliwości zadecyduje, czy potrzebne jest tłumaczenie przysięgłe czy zwykłe.

Formularz zamówienia

Informujemy, iż Administratorem Twoich danych osobowych jest Biuro Tłumaczeń PAROLA Jacek Gurgul, ul. Halicka 10/11, 31-036 Kraków. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania wyżej wskazanych danych osobowych. Są to dane osobowe, którymi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, podajesz swoje dane osobowe dobrowolnie. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w rozumieniu komunikacji z użytkownikami strony (art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Nie będą też przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zakresu współpracy. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych, a także prawo do złożenia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 
 
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress