Online

Zamówienie e-mailowo – należy przesłać na adres kontakt@parola.com.pl zeskanowane dokumenty, a w treści maila napisać, na jaki język dokumenty mają zostać przetłumaczone i datę, na kiedy dokumenty są potrzebne. Przetłumaczone dokumenty można odebrać osobiście w biurze lub zostaną przesłane pocztą za zaliczeniem pocztowym.

Tradycyjne

Zamówienia tradycyjne – należy przyjść do biura osobiście z dokumentami do tłumaczenia. Pracownik dokona wyceny, ustali termin i w razie wątpliwości zadecyduje, czy potrzebne jest tłumaczenie przysięgłe czy zwykłe.

Formularz zamówienia

Informujemy, iż Administratorem Twoich danych osobowych jest Biuro Tłumaczeń PAROLA Jacek Gurgul, ul. Halicka 10/11, 31-036 Kraków. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania wyżej wskazanych danych osobowych. Są to dane osobowe, którymi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, podajesz swoje dane osobowe dobrowolnie. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w rozumieniu komunikacji z użytkownikami strony (art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Nie będą też przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zakresu współpracy. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych, a także prawo do złożenia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 
 
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress